DOSTĘPNOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

Powitanie Dyrektora ZSP Nr 2 Pana Bogdana Skotnickiego

Od 1 września 2021 r. funkcję Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara pełni

Pan Bogdan Skotnicki.

Panie Dyrektorze!

W imieniu Rady Pedagogicznej oraz całej społeczności szkolnej życzymy Panu owocnej współpracy z nauczycielami w poczuciu wspólnej odpowiedzialności za dobro naszych uczniów, a także poczucia dumy z własnego udziału w kształtowaniu przyszłości młodych pokoleń Polaków.

Życzymy również wielu osiągnięć w pracy zawodowej oraz uznania w środowisku lokalnym.

Życzymy nieustających powodów do dumy z osiągnięć uczniów i absolwentów szkoły, stałego wsparcia od kadry pedagogicznej oraz pracowników administracji i obsługi aby nasza szkoła mogła kontynuować swoje wieloletnie już tradycje dobrego kształcenia zawodowego.

Panie Dyrektorze! Życzymy wszystkiego najlepszego na nowym etapie Pana życia zawodowego i życia szkoły!