Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2021

rekrutacja 2021

„Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych”

W dniu 14 czerwca 2021 roku w naszej szkole odbył się „Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych”. Do rywalizacji przystapiło 18 uczestników. Głównym celem konkursu było zmotywowanie uczniów do dalszej pracy w zakresie poznawania języka angielskiego, wzbudzenie zainteresowania historią, tradycją i kulturą krajów anglojęzycznych oraz kształtowanie tolerancji wobec innych kultur.

Uczestnicy przystąpili do testu, w którym obowiązywała pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wypowiedzi. W dniu 17 czerwca zostały ogłoszone wyniki. Bezkonkurencyjna okazała się uczennica klasy III TŻ/TTŻ Izabela Starowiejska.

Miejsce II zdobyła uczennica klasy II TA/TŻ Małgorzata Wierdak.
Miejsce III zdobyły: uczennica klasy I TA/TŻ Sylwia Petka oraz uczennica klasy III KW Gabriela Dubis.
Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy, pozostałym uczestnikom również wręczono dyplomy.

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne konkursy już wkrótce.
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła nauczycielka języka angielskiego Iwona Milczek-Hejnar

konk01

konk02