Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2021

rekrutacja 2021

Sukces naszych Uczniów w XIII Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym – Krosno’ 2021

10 czerwca 2021 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Krośnie ogłoszono wyniki XIII Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego dla Fotografów Amatorów – „Chrońmy życie” dla szkół średnich z Krosna i okolic, którego organizatorem jest: Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Krośnie oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Krośnie.

W tym roku, z uwagi na pandemię i obostrzenia, wyniki podano drogą meilową.

Tematyka konkursu odwoływała się do wielkiej tajemnicy, jaką jest dar życia. Każdy uczestnik miał do wykonania 3 zdjęcia, mówiące o ochronie życia.
W konkursie wzięły udział dwie nasze uczennice z klasy 3 TŻ/TTŻ – Mariola Nycz i Anita Żebracka. Obie otrzymały – WYRÓŻNIENIA i nagrodę książkową. Za przygotowanie uczniów odpowiedzialny był P. Wojciech Bazan.

Godny uwagi jest również fakt, że drugi raz z rzędu w tym konkursie, nasi uczniowie zostali nagrodzeni.

Opracował:
mgr Wojciech Bazan

az

mn