Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2021

rekrutacja 2021

„Dzień Dziecka” na sportowo w ZSP Nr 2 w Krośnie

We wtorek 1 czerwca odbył się na sali gimnastycznej Turniej w piłkę siatkową mieszaną z udziałem reprezentacji 9 klas. Turniej z okazji „Dnia Dziecka” zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego: panowie Hubert Wilk, Michał Musijowski i Wiesław Wójcik. Współorganizatorami był także Samorząd Uczniowski, który ufundował dla wszystkich zawodników i kibiców poczęstunek w postaci lodów w wafelku.

 

Wszystkie startujące drużyny otrzymały okolicznościowe dyplomy ufundowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Rozgrywki rozpoczęły się wspólnym spotkaniem na sali gimnastycznej. Na początku zawodów uczciliśmy pamięć naszego kolegi i nauczyciela Krzysztofa Gierlasińskiego - minutą ciszy.
Sportową rywalizację prowadziliśmy na dwóch równoległych boiskach. Zawodnicy grali w grupach systemem pucharowym „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.
Z każdej grupy awansowały dwie najlepsze drużyny do finału.

Oto składy grup:
Grupa I
2 TŻ, 2 TF/TA, 3 K/W, 2 TFg, 1 TF

Grupa II
2 TA/TŻ, 3 F, 2Wg, 1 TA/TŻ

Awans do finału uzyskały klasy:
3 K/W, 2 Wg, 2 TŻ, 1 TA/TŻ

Miejsca

  • I 3 K/W
  • II 2 TŻ
  • III 2 Wg
  • IV 1TA/TŻ
  • V, VI 1 TF, 3 F
  • VII,VIII 2 TA/TF, 2 TA/TŻ
  • IX 2 TFg

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!!!