Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2021

rekrutacja 2021

Konkurs ogólnopolski „Polskie Serce Pękło - Katyń 1940”

Uczniowie naszej szkoły (pracownicy młodociani) uczący się w klasie II f/k - Zima Gabriela, Zygmunt Emilia, Bujara Emanuela, Józefczyk Weronika, II w/g - Leszko Łukasz i Najba Nikola – I w, otrzymali list z podziękowaniami za udział w konkursie Polskie Serce Pękło - Katyń 1940, wyrazami uznania oraz sympatii od Marszałek Sejmu Elżbiety Witek.

Udział w tego typu konkursach służy popularyzowaniu wiedzy o Zbrodni Katyńskiej. Jest również szansą na kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich wśród młodych ludzi. Zbrodnia katyńska, to jedno z najtragiczniejszych wydarzeń w historii polskiego narodu. To dramat i śmierć wielu tysięcy wojennych jeńców, których zgładzono bez serca i sumienia, bez poszanowania praw ludzkich i boskich.
Gratulujemy uczniom i jesteśmy dumni, że reprezentują szkołę w takich ważnych wydarzeniach!!!

katyn konkurs 2021