Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

Zakończenie Roku Klas ZSZ

10 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie klas zasadniczej szkoły zawodowej. W bieżącym roku szkolnym mury naszej szkoły opuścili uczniowie klas: II KS wych. mgr Piotr Moskal, II W wych. mgr Grzegorz Jamroga, III F wych. mgr Barbara Kozdraś, III CF wych. mgr Elżbieta Jaracz, III W wych. mgr Agata Betlej. Pożegnanie absolwentów odbyło się w obecności dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego oraz uczniów. W uroczystości uczestniczył także przedstawiciel Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie Pan Marian Krukierek wraz z synem. Najlepsi uczniowie odebrali z rąk Pani Dyrektor mgr inż. Sławomiry Leśniak wyróżnienia i pamiątkowe dyplomy za swoje osiągnięcia. Młodsi koledzy przygotowali na tę okazję krótki program artystyczny pod kierunkiem mgr Piotra Szuryna i mgr Moniki Delikat.