Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2021

rekrutacja 2021

Akcja Misyjna – „Podaruj kosmetyki dla Afryki – Sierociniec w Ayos (Kamerun)”

W dniu 26 kwietnia 2021 r. zakończyła się w naszej szkole kolejna Akcja Misyjna – „Podaruj kosmetyki dla Afryki”.

Grupa Misyjna „RAFIKI” wraz z młodzieżą z kilku klas: 3 K/W, 3 F, 1 TF, 1 TA/TŻ, 2 TA/TF, 2 TŻ, 2 TF (G), 2 TA/TŻ (G), 3 TŻ/TTŻ i 4 TŻ, wzięła udział w akcji, która miała na celu zebranie różnego rodzaju mydeł, szczoteczek i past do zębów, szamponów i kremów. Pomimo trwającej pandemii udało nam się zebrać pełen kosz różnych kosmetyków dla dziewczynek z Sierocińca w Ayos w Kamerunie, który prowadzony jest przez Misjonarki ze Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej. W dniu dzisiejszym dwie paczki o wadze blisko 30 kg zostały nadane kurierem do Fundacji Dzieci Afryki w Warszawie, skąd zostaną przesłane do Kamerunu.
Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli tę akcję.

Jesteście Wspaniali !!!

Opracował opiekun Grupy Rafiki:
Wojciech Bazan