29. Finał WOŚP

final wosp 2021Pomimo pandemii - udało się! Mamy kolejny rekord! Na zakup sprzętu medycznego dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy zebraliśmy 210 813 830,10 zł, a Nasz Sztab 280 681,60 złotych.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, sponsorom, darczyńcom, ofiarodawcom  i dobrym aniołom za ogromne serce, zaangażowanie i wszelką pomoc. Nasza wspólna praca to kolejny rekord w skali kraju i w skali Naszego Sztabu - a my to m.in.: Krosno, Haczów, Rymanów, Milcza, Klimkówka, Iwonicz Zdrój, Iwonicz, Ustrobna, Węglówka, Wojaszówka, Miejsce Piastowe, Łęki Dukielskie, Dukla, Rudawka Rymanowska, Odrzykoń, Korczyna, Żeglce. Z Naszej Szkoły w tej wyjątkowej Orkiestrze zagrali: p. Grażyna Litwin, p. Agnieszka Gonet, p. Celina Lula, Julia Krupska, Dawid Jastrząb, Martyna Liana, Magdalena Majcher, Aleksandra Lorens, Natalia Bernaś, Laura Fruga, Klaudia Pałycia, Weronika Gonet, Jakub Bielecki, Emilia Zygmunt, Gabriela Zima.

Grażyna Litwin Sztab WOŚP Krosno