Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2021

rekrutacja 2021

Warsztaty cukiernicze

warsztaty cukiernicze 2021W dniu 17.03.2021 r. uczennice klasy III TŻ ZSP Nr 2 w Krośnie: Martyna Liana, Magdalena Majcher, Anita Seremet i Paula Krzywda, wraz z nauczycielami przedmiotów gastronomicznych, gościły w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Turaszówce na warsztatach cukierniczych.


Celem spotkania było podtrzymanie tradycji wielkanocnych.
Każda grupa uczniów miała do ozdobienia lukrem królewskim po trzy ciastka (jajko, kurczątko i kaczuszkę), wypieczone przez wyżej wymienione uczennice i jedno duże jajko, które miało być efektem wspólnej pracy grupy uczniów.
Atmosfera podczas zabawy związanej z dekorowaniem była bardzo miła, młodzież chętnie uczestniczyła w warsztatach, słuchając rad i wskazówek udzielanych przez nauczycieli i uczennice naszej szkoły.
Efekty pracy można pooglądać w załączonej galerii.