Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2021

rekrutacja 2021

Podziękowanie

Akcja Misyjna – „Podziel się radością z Afrykańskimi dziećmi – Podaruj dzieciom kolorowe kredki”


Nasza paczka z przyborami szkolnymi dotarła jakiś czas temu do Poznania – do Centrum Misyjnego prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Klawerianek. Stamtąd została przewieziona do miejscowości Śrem, a dokładniej mówiąc do Zespołu Szkół Ekonomicznych, gdzie mieści się punkt koordynacyjny całej akcji. Zebrane tam przybory – z całej Polski – trafią do Placówki Misyjnej Braci Kapucynów w Czadzie.
Kilka dni temu otrzymaliśmy specjalne „Podziękowanie” za udział w tej akcji.
Wkrótce kolejna Akcja Misyjna, do której już dziś Wszystkich zapraszamy.

Opracował opiekun Grupy Rafiki:
Wojciech Bazan

podziekowanie 2021