Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

I Ogólnopolski Piknik Ekologiczny

W dniach 20-21 maja w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy, odbył się I Ogólnopolski Piknik Ekologiczny. Do oleśnickiego zamku przyjechały reprezentacje młodzieży z całego kraju, wyłonione w drodze eliminacji – łącznie ponad 120 osób.


W skład delegacji reprezentującej województwo podkarpackie wchodziły uczennice naszej szkoły: Oliwia Bugiel (II W) i Natalia Lenart (I W), które wraz ze swoją drużyną zajęły III miejsce w zawodach.

Pierwszego dnia Pikniku uczestnicy wzięli udział w różnych konkurencjach sprawnościowych, plastycznych, wiedzy o ekologii i pierwszej pomocy.

Po zawodach uczestnicy wspólnie z przewodnikiem zwiedzili Zamek Piastowski, Bramę Wrocławską i Bazylikę Mniejszą. Wzięli również udział w pokazie uzbrojenia oraz walk Bractwa Rycerskiego, do którego należy młodzież z oleśnickiego Centrum Kształcenia i Wychowania. Wieczorem Komendant Główny OHP Jerzy Mormul dokonał uroczystego wręczenia nagród zwycięzcom konkursów.