Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2021

rekrutacja 2021

Apel TPKH

Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum pomimo panującej obecnie sytuacji podjęło decyzję o organizacji w tym roku XII Krośnieńskich Pól Nadziei. Część placówek z Krosna i okolicy zgłosiło chęć udziału w kweście stacjonarnej. Oprócz zbiórki stacjonarnej chcielibyśmy zaprosić Wszystkie Placówki Oświatowe z Krosna i okolic do włączenia się w akcję zbierania środków finansowych na potrzeby Krośnieńskiego Hospicjum. Już od kilku lat mamy możliwość ubiegania się o 1% a w tym roku prosimy także o dokonywanie wpłat na wirtualnego „e-żonkila”.

Każdy datek pomoże nam w poprawie jakości życia chorych, którzy znajdujących się pod opieką naszego Hospicjum. Z góry dziękujemy za Wasze włączenie się do tej akcji.

krosnieńskie pola nadziei

e-żonkil