Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2021

rekrutacja 2021

„Łap marzenia - Kierunek wschód!”

Rada Samorządu Studenckiego Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie oraz Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zapraszają do udziału w konkursie geograficzno-historycznym – „Łap marzenia - Kierunek wschód!” 

Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy dotyczącej historii i geografii województwa lubelskiego i podkarpackiego, a tym samym udział w promocji tych regionów i uczniowska współpraca, gdyż do konkursu zgłaszać się będą 4-osobowe grupy.

plakat kierunek wschod