Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

Występ Admiratio w SP 8 Krosno

W dniu 28.05.2011r. na zaproszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 8 w Krośnie, Zespół „Admiratio” wystąpił na Pikniku Rodzinnym, z programem „Miłość niejedno ma imię” oraz „Koncertem Piosenek”. Była to wspaniała impreza, w której wzięli udział licznie przybyli uczniowie, nauczyciele, rodzice i przyjaciele tutejszej szkoły. Zaprezentowany przez zespół program połączony z koncertem piosenek wszystkim bardzo się podobał, czego dowodem były liczne i gorące oklaski w trakcie, jak i po występie. Była to dla nas fajne przeżycie, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Jednocześnie mogliśmy po raz kolejny promować naszą szkołę w środowisku lokalnym oraz wspomóc Projekt Misyjny na rzecz chorych dzieci z Analaroa na Madagaskarze przez sprzedaż pamiątek misyjnych z różnych części świata.