Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2021

rekrutacja 2021

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka mnozenia 2020W dniach od 5 do 9 października 2020 r. obchodziliśmy w naszej szkole „Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”.

Bezpośrednio przed egzaminem uczniowie mieli okazję odświeżyć sobie niezbędną wiedzę, poznać różne sposoby wykonywania mnożenia, zmierzyć się z łamigłówkami matematycznymi, ćwiczyć pamięć i wyobraźnię. Wspólna zabawa zachęciła młodzież do dalszej nauki matematyki, która jak powiedział Galileusz jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat. Mimo obostrzeń młodzież chętnie pracowała w grupach, a rywalizacja okazała się bardzo ważnym czynnikiem budującym zespół klasowy.
Gratulujemy mistrzom, dziękujemy egzaminatorom i wszystkim uczestnikom oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe akcji.