Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2021

rekrutacja 2021

XII Krośnieńskie Pola Nadziei

pola nadziei 2020Nadzieja jest ryzykiem, które trzeba podjąć. /Georges Bernanos/
5 kwietnia br. z powodu pandemii, nie udało nam się sfinalizować XII edycji Krośnieńskich Pól Nadziei, dlatego 4 października na Mszy świętej w Hospicjum ksiądz dyrektor Andrzej Dec, ponownie zainaugurował XII Krośnieńskie Pola Nadziei, poświęcił żonkilowe cebulki, które zostały przekazane do krośnieńskich szkół i palcówek.

Tradycyjnie wolontariusze posadzili je na „żonkilowych rabatkach”. W naszej szkole akcję sadzenia żonkili, kwiatów nadziei, przeprowadziliśmy 6 października. Poletko przygotował i cebulki posadził Kamil Kenar z p. Grażyną Litwin. Wiosną, kiedy żonkile zakwitną spotkamy się na kweście, by pomóc podopiecznym hospicjum.

Opracowała Grażyna Litwin – opiekun SKW