Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Komunikat w sprawie funkcjonowania szkoły

W związku z ograniczeniami w funkcjonowaniu szkoły w celu zapobieganiu i przeciwdziałaniu rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19, prosimy o przesyłanie dokumentów w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po przywróceniu normalnego funkcjonowania szkoły prosimy o dostarczenie oryginałów dokumentów do sekretariatu.

Dokumenty w wersji papierowej prosimy o wrzucanie do skrzynki pocztowej znajdującej się przy wejściu do szkoły. Dokumenty te będą „przechodzić trzydniową kwarantannę”.

Sprawy prosimy załatwiać przede wszystkim telefonicznie (13 43 223 19, 13 47 438 70) lub drogą elektroniczną (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Wizyty w szkole (w sprawach pilnych) prosimy uzgadniać telefonicznie.

Przed wejściem do szkoły należy zdezynfekować ręce.