Walentynki inaczej...

walentynki inaczej 2020Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza: Martyna Babczyńska, Julia Krupska oraz Wiktoria Zajdel, włączyli się w przygotowania Walentynek organizowanych przez „Watahę Św. Franciszka” działającą przy kościele oo. Franciszkanów w Krośnie.

Oprawę muzyczną Mszy św. i krótki koncert w „Kawiarence Murkowej” wykonała schola „Kefas”, a gość specjalny s. Kinga – klawerianka, opowiedziała o pięknym doświadczeniu ludzi i Pana Boga na misji w Togo. W tym dniu słowo miłość było odmieniane przez wszystkie przypadki. Również podczas prelekcji s. Kingi dowiedzieliśmy się jak w Togo wygląda ślub, wesele, narzeczeństwo oraz jak buduje się relacje międzyludzkie.
"Walentynka dla Jezusa" - to bardzo oryginalne spotkanie i niecodzienne świętowanie przy obrazie św. Walentego. To była druga odsłona, zapraszamy do włączenia się za rok!

opracowanie Julia Krupska i Grażyna Litwin