Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

II Bieg Charytatywny dla Joli i Jasia

bieg charytatywny 2019„Wszyscy jesteśmy Mikołajami”. Pod tym hasłem w sobotni wieczór 14 grudnia ulicami gminy Chorkówka przebiegli uczestnicy II Biegu Charytatywnego. Podczas akcji zbierano fundusze na leczenie i rehabilitację Joli i Jasia - mieszkańców gminy, aby dać im szansę na powrót do zdrowia.


Bieg zorganizował Klub Biegacza Athletic Zręcin. Współorganizatorami byli: gmina Chorkówka, Niepubliczne Przedszkole "Misiowo", Grupa Rekonstrukcyjna OP11 ze Zręcina i Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Żeglce "Że Chcę".
Trasa biegu wiodła przez miejscowości gminy: Żeglce, Zręcin, Szczepańcowa i Świerzowa Polska. Start i meta usytuowana była na Kompleksie Boisk Sportowych w Chorkówce. Na ponad 13 km trasę wyruszyli między innymi nauczyciele naszej szkoły p. Artur Panaś i p. Krzysztof Gierlasiński. W czasie kiedy biegacze byli na trasie, na terenie kompleksu sportowego nasze uczennice Klaudia Konarska i Katarzyna Kasprzyk z kl. II TF/TA współprowadziły zajęcia taneczne i konkurencje sportowe dla najmłodszych.
Jesteśmy wdzięczni a zarazem dumni za ten piękny gest z udziałem dziewcząt naszej szkoły, które poświęciły swój wolny czas, by wspomóc ten szczytny cel.

Dziennik elektroniczny

strona logowania

W przypadku braku możliwości zalogowania się na indywidualne konto, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Platforma Moodle

moodle logo

wskazówki techniczne dla użytkowników

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepy s

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.