III miejsce piłkarek nożnych „Szpetnara”

nozna puchar 201912 grudnia 2019 r. drużyna ZSP Nr 2 wzięła udział w II Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora II LO Krosno.

W zawodach, rozgrywanych systemem „każdy z każdym” wzięło udział 4 drużyny. Nasza drużyna, która zwyciężyła w ubiegłym roku, tym razem zajęła III miejsce.

Wyniki meczów:
ZSP Nr 5 Elektryk 3 : 1 ZSP Nr 2 Szpetnar (Gabriela Patlewicz – 1)
ZSP Nr 1 Szczepanik 2 : 3 ZSP Nr 2 Szpetnar (Wiktoria Kubal – 2, Gabriela Patlewicz – 1)
II LO Krosno 1 : 4 ZSP Nr 2 Szpetnar (Gabriela Patlewicz – 1)

Końcowe wyniki:
1 miejsce - II LO Krosno
2 miejsce - ZSP Nr 5 Elektryk
3 miejsce - ZSP Nr 2 Szpetnar
4 miejsce - ZSP Nr 1 Szczepanik

Drużynę „Szpetnara” reprezentowały: Patrycja Olejarska (I TA/TF), Natalia Ziobro (I TA/TF), Gabriela Patlewicz (II TA/TF), Marcelina Gondek (I Wg), Paula Krzywda (II TTŻ), Gabriela Dubis (II K/W), Wiktoria Kubal (II K/W), Małgorzata Wierdak (I TA/TŻ), Adrianna Piątek (II F). Opiekun: p. Artur Panaś.