Statuetka „Zasłużony dla wolontariatu” dla Szkolnego Klubu Wolontariusza

dzien wolontariatu 2019„To, co robimy, jest tylko kroplą w oceanie. Jednak gdyby tej kropli zabrakło, ocean byłby o nią uboższy.” /Matka Teresa z Kalkuty/
5 grudnia 2019 r. w Sali Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbyła się Gala z okazji IX edycji Krośnieńskiego Dnia Wolontariatu.

Za wieloletnią pracę na rzecz środowiska lokalnego Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza ZSP Nr 2: Klaudia Pałycia, Sylwia Borek, Oliwia Ginalska, Martyna Liana, Magdalena Majcher, Zofia Kubit, Klaudia Marszał, Karolina Kustroń, Klaudia Poręba, Paulina Mosoń, p. Agnieszka Gonet, p. Halina Szpiłyk, p. Anna Kustroń, p. Małgorzata Płatek, p. Elżbieta Matusz, p. Agata Paradysz, p. Alicja Kus, p. Elżbieta Jaracz, p. Celina Lula, p. Dorota Wais zostali uhonorowani nagrodą Prezydenta Miasta Krosna w kategorii - wolontariat grupowy. Gratulujemy serdecznie naszym wolontariuszom pięknej postawy i tak ważnego wyróżnienia.
Obsługę gastronomiczną Gali zapewniły: p. Elżbieta Jaracz oraz uczennice Dominika Kolasa, Natalia Szewczyk, Weronika Kurowska, Adriana Skrzęta, Karolina Jucha.

Opiekun SKW Grażyna Litwin