Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

„Zimowe metamorfozy”

zimowe metamorfozy 2019Dnia 4 grudnia 2019 r. odbył się konkurs szkolny pn. „Zimowe metamorfozy” zorganizowany dla klas technikum i szkoły branżowej.


Do konkursu przystąpiło 12 uczestniczek: Roksana Durał IV TF, Alicja Turoń III TF, Karolina Rajchel II TF, Julita Boczar II TF, Klaudia Konarska II TF, Gabriela Patlewicz II TF, Klaudia Piaskowy II TF, Martyna Farbaniec II TF, Adrianna Piątek II F, Kinga Winnicka II F, Magdalena Froń II F, Edyta Staszel I TF. Dziewczyny zaprezentowały wysoki poziom uczesania fryzur zimowych dostosowanych do zasad regulaminu podlegających ocenie. Wszystkie fryzury były oryginalne, pomysłowe i efektowne. Bardzo ładnie prezentowały się w świetle pełnej stylizacji z dodatkami i formą odzieżową.

Komisja jury w składzie: v-ce dyr Agata Betlej – przewodnicząca komisji, Mistrz w zawodzie fryzjer – pani Agata Gierlach, pani Aneta Nowotyńska, pani Jolanta Ochęduszko, pani Barbara Lągawa – Dereń dokonała oceny każdej fryzury pod względem: zastosowanych technik, zgodności koloryzacji, dodatków i makijażu, harmonii stylistycznej, pomysłowości pod względem kompozycyjnym oraz estetyki wykonania.
Wyniki konkursu: I m-ce Karolina Rajchel, II m-ce Kinga Winnicka, III m-ce Julita Boczar. Wyróżnienie otrzymała Gabriela Patlewicz.

Gratulujemy nagrodzonym uczennicom oraz każdej uczestniczce konkursu i modelkom.