DOSTĘPNOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ

Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego

W związku z rozstrzygnięciem Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez Magurski Park Narodowy, edycja XV „Magurskie krajobrazy”, z przyjemnością informujemy, że:

Jakub Bielecki – zajął I miejsce za zdjęcie „The best Architekt-Natura”

Gabriela Przybyła – zajęła II miejsce za zdjęcie „Bliskość”

Ewelina Fornal – otrzymała wyróżnienie za zdjęcie „Zmierzch”

natomiast zdjęcia:

Klaudii Piaskowy „Z lotu ptaka”,

Wiktorii Belcik „Czas się budzić”,

Agnieszki Farbaniec „Ogniste niebo”,

Julii Krupskiej „W stronę słońca” i „Jesienne krajobrazy”,

Patrycji Olejarskiej „Królowa Beskidu Wyspowego”,

Magdaleny Majcher „Na gór szczytach”,

Agnieszki Szyszlak „Wieża w Cergowej”,

Mikołaja Śliwy „Do przodu-wbrew… i mimo wszystko…”,

Martyny Muzyki „Bliżej nieba”,

Mikołaja Szurkiewicza „Cisza”,

Weroniki Krupy „Magiczny zakątek”,

Kingi Wereszczak „Za zakrętem”,

Bartosza Fica „Magiczne jezioro”,

Adriana Materowskiego „Za firaną liści”

zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Zapraszamy więc serdecznie ww. uczniów wraz z opiekunami: Panią Barbarą Lągawa-Dereń, Panią Wiolettą Lenik, Panią Jolantą Ochęduszko oraz Panią Dorotą Wais na uroczystość rozdania nagród połączoną z otwarciem wystawy pokonkursowej. Uroczystość ta odbędzie się dnia 12.12.2019r. o godz. 1000 w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym im. Jana Szafrańskiego MPN w Krempnej. Dokładny program spotkania znajduje się w załączniku.

Wszystkim pozostałym uczniom, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy i zapraszamy do kolejnych edycji. Prosimy o potwierdzenie przybycia na uroczystość finału konkursu telefonicznie pod nr: 13 4414099, 13 4414440 lub pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Chętnych uczniów, rodziców, nauczycieli zapraszamy serdecznie do obejrzenia wystawy pokonkursowej, która będzie dostępna do końca lutego 2020 r.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI ROZDANIA NAGRÓD W KONKURSACH PLASTYCZNYM I FOTOGRAFICZNYM „MAGURSKIE KRAJOBRAZY” KREMPNA, 12 GRUDNIA 2019

Uroczystość odbędzie się w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym im. Jana Szafrańskiego w Krempnej, 12 grudnia 2019 r. o godzinie 10.00.

Przebieg uroczystości:
1. Powitanie przybyłych gości.
2. Krótkie wystąpienia jurorów konkursów.
3. Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród oraz upominków.
4. Otwarcie wystawy pokonkursowej.
5. Głosowanie obecnych na pracę z wystawy (poza laureatami), która otrzyma Nagrodę Publiczności.
6. Poczęstunek.
7. Zwiedzanie wystaw Ośrodka.
8. Prezentacje multimedialne przybliżające przyrodę MPN (film „Dzieci w Magurskim Parku Narodowym”, diaporama).
9. Ogłoszenie wyników głosowania Publiczności.
10. Zakończenie spotkania (około godziny 13.00).