Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Pierniczki dla Krośnieńskiego Hospicjum

fabryka piernika 2019Mega fabryka piernika na akcję „Pierniczki dla Krośnieńskiego Hospicjum” w ZSP nr 2 w Krośnie ruszyła na początku listopada.

Młodzież klas gastronomicznych: 1KW, 2KW, 3KW, 1TŻ, 2TTŻ, 1FK z nauczycielami p. Alicją Kus, p. Elżbietą Matusz, p. Agatą Paradysz, p. Elżbietą Jaracz, p. Anną Kustroń, p. Agnieszką Gonet, p. Haliną Szpiłyk, piekła i zdobiła pierniczki. Tradycyjnie do akcji włączyli się cukiernicy i piekarze zrzeszeni w Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie tj.: Cukiernia „JAGUSIA” s.c. A. Deptuch w Krośnie, Cukiernia „ANIA” Wypiek i Sprzedaż Ciast – A. Kijek, J. Frużyński w Chorkówce, Sajdak Piekarnia s.c. – Wiesława i Jerzy Sajdakowie w Zręcinie, Wytwórnia Ciast i Lodów „MILANA” – Rafał i Stanisław Zając w Korczynie, Cukiernia – Handel Art. Wielobranżowymi – Buczek Krzysztof w Głowience, Piekarnia Rodzinna Józef Guzik w Łężanach, Cukiernia „JEDLICZE” – Grzegorz Nowak, Cukiernia JoAsia - Piotr Lech w Krośnie, Piekarnia Stanisław Kopacz w Krośnie oraz p. Dorota Cząstka. W ostatnim tygodniu listopada pakowaniem zajęli się wolontariusze z SKW: Julia Krupska, Martyna Liana, Patrycja Białas, Nikola Gondela, Magdalena Majcher, Anita Seremet, Martyna Babczyńska, Aniela Wnęk, Marcin Zaforemski, p. Grażyna Litwin a 1 grudnia przed Kościołem Ojców Franciszkanów w Krośnie kwestowały.: Julia Krupska, Barbara Wolan, Dominika Rybicka, Elizabet Pidkamina, Magdalena Majcher, Martyna Liana, Monika Fal, Angelika Klimczak, Milena Wacławska, Nikola Gondela, P. Grażynia Litwin, oraz wychowawczynie z OHP: P. Dorota Wais i Jolanta Ochęduszko. Zebraliśmy 2137,41 zł.
W rozprowadzaniu pierniczków wsparli nas wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 10, Technikum Nr 6 i Katolickiej Szkoły Podstawowej i Liceum w Krośnie. Pierniczkami wsparliśmy również wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 12 i Szkoły Podstawowej nr 4 w Krośnie oraz ze Szkoły Podstawowej we Wrocance, którzy również sami przygotowali część pierniczków.
Koordynatorem akcji z ramienia Cechu Rzemiosł Rożnych w Krośnie była P. Marta Urbanowicz-Matelowska,  całej akcji P. Grażyna Litwin z ZSP nr 2.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, bo dzięki waszej hojności nasza akcja wciąż się rozwija i daje radość tym, którzy wkładają serce i czas by ją przygotować, a pensjonariuszom Krośnieńskiego Hospicjum ulgę w cierpieniu.

Opracowała Grażyna Litwin

Dziennik elektroniczny

strona logowania

W przypadku braku możliwości zalogowania się na indywidualne konto, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Platforma Moodle

moodle logo

wskazówki techniczne dla użytkowników

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepy s

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.