Aktualności
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Znamy zwycięzców Konkursu BIZNES KLASA 2019

cukiernia jagusiaFederal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o., Grupa Tenneco, Aero Gearbox International Poland Sp. z o.o., Grand Andrzej Grygiel - Grand Chotowa Hotel Spa&Resort, Salon Fryzjerski Dorota Pietracha, Restauracja „Klasyczna" s.c., Bracia Sp. z o.o. oraz Cukiernia Jagusia w Krośnie zwycięzcami Konkursu Biznes Klasa edycja 2019 organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.


Laureatem z wyróżnieniem Konkursu Biznes Klasa 2019 (w kategorii podmiot gospodarczy mikro lub mały) została Cukiernia Jagusia w Krośnie. Zgłoszenie i uzasadnienie nadesłał Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 Ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie: „Cukiernia „Jagusia" od zawsze wspiera szkołę w jej działaniach związanych z kształceniem uczniów w zawodzie cukiernik. Jej właściciele są otwarci na wszystkie formy współpracy. W kształceniu uczniów są wzorem dla innych pracodawców (uczniowie na egzaminach czeladniczych i mistrzowskich uzyskują wysokie wyniki). Współpracy pozwala nam organizować dodatkowe kursy i szkolenia, połączone z uzyskaniem umiejętności i uprawnień, nieobjętych programem szkolnym. Wspólnie powstał również program nauczania dla zawodu cukiernik, zgodnie z nową podstawą programową. Uczniowie poznają warunki realnego środowiska pracy, co wpływa na jakość kształcenia w zawodzie. Nasze działania koncentrują się na tym, by absolwenci posiadali pełne kwalifikacje zawodowe, potwierdzone egzaminami i dokumentami. Absolwenci zostają przygotowani do uzyskania niezbędnych dla przyszłego pracodawcy uprawnień lub kwalifikacji rynkowych w celu zdobycia dodatkowych umiejętności, niezbędnych do wykonywania pracy na przyszłym stanowisku". Właścicielom Cukierni składamy gratulacje i życzymy dalszej owocnej współpracy z naszą szkołą.

cukiernia jagusia budynek

Dziennik elektroniczny

strona logowania

W przypadku braku możliwości zalogowania się na indywidualne konto, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Platforma Moodle

moodle logo

wskazówki techniczne dla użytkowników

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepy s

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 158 gości oraz 0 użytkowników.