SZPETNAR CUP 3 – turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych

szpetnar cup 201927 listopada 2019 r. odbyła się kolejna edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców – SZPETNAR CUP 3. W zawodach wzięło udział 6 drużyn szkół podstawowych, które reprezentowały: SP Odrzykoń, SP Bratkówka, SP Zręcin, SP 14 Krosno, PSP Krościenko Wyżne i SP Wiśniowa.

W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na 2 grupy.

Wyniki:

4. SP Zręcin;
5. SP Bratkówka;
6. SP Wiśniowa.
Królem strzelców został zawodnik SP Zręcin – Jakub Łukaszewski, zdobywca 7 bramek.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, ufundowane przez Radę Rodziców ZSP Nr 2 w Krośnie, a poczęstunek dla zawodników zapewnili: p. Dariusz Munia – członek Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie, Kantor Horodyski i Delta Zręcin – wafelki podkarpackie. Obsługę medialną zapewnił portal terazkrosno.pl.
Turniej, który był świetną okazją do promocji naszej Szkoły zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego przy dużej pomocy młodzieży ZSP Nr 2. (obsługa techniczna, występy „Cheerleaderek Szpetnara”, organizacja dopingu). Organizacja oraz poziom sportowy turnieju został wysoko oceniony przez jego uczestników, którzy zapewnili również, że chętnie wrócą na kolejną edycję.