Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

Majówka Misyjna

W dniu 10 maja 2011r. Siostry Klawerianki, Radio Fara, Zespół „Admiratio” (ZSP Nr 2 Krosno) oraz Wspólnota Misyjna „Furaha” przy Siostrach Klaweriankach przygotowali wspólnie Majówkę Misyjną pod hasłem „Miłość dookoła świata”, która była centralnym punktem Projektu Misyjnego „ I Ty, możesz zmieniać świat na lepszy”. Była to też inicjatywa wspierająca inny Projekt Misyjny na rzecz chorych dzieci z Centrum Leczenie i Rehabilitacji w Analaroa na Madagaskarze, które z powodu niedożywienia mają bardzo zniekształcone kości. W majówce wzięło udział blisko 700 dzieci ze Szkół Podstawowych z Czarnorzek, Moderówki, Rymanowa Zdrój, Strzyżowa, Jasienicy Rosielnej, Lubatowej, Dukli, Łąk Dukielskich, Brzozowa, Święcan, Potoku, Rogóżna, Szufnarowej, Głowienki, Przemyśla, Ustrzyk Dolnych oraz Krosna. Gośćmi specjalnymi byli o. Sylwan Stock z Tanzanii i o. Ashenafi Abebe  z Etiopii. W trakcie majówki Zespół „Admiratio” zaprezentował piosenki z dwóch nowych programów: „Ks. Jan Twardowski – poeta nadziei i humoru” oraz „Miłość niejedno ma imię”. Majówka Misyjna była imprezą, która bardzo wszystkim się podobała, dlatego będzie ona kontynuowana w przyszłości.