Licealiada - Sztafetowe Biegi Przełajowe

przelajowe 2019Dnia 10 października 2019 r. nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły zorganizowali Licealiadę powiatu grodzkiego – miasta Krosna w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały na obiektach MOSiR Krosno, a uczestniczyło w nich 6 drużyn dziewcząt i 4 chłopców, ogółem startowało 100 uczniów.

W zabezpieczeniu technicznym trasy, nauczycieli wf. wsparli wychowawcy 9-10 HP w Krośnie.

W sztafecie, która reprezentowała naszą szkołę wystąpiły:
1. Skwara Ilona (I TF)
2. Filar Dorota (I TF)
3. Czyż Emilia (I TF/TA)
4. Katan Wiktoria (I TF)
5. Wierdak Małgorzata (I TA/TŻ)
6. Piaskowy Klaudia (II TF)
7. Przybylska Wiktoria (I F)
8. Sieniawska Marlena (I TF/TA)
9. Patlewicz Gabriela (II TF/TA)
10. Majda Natalia (I TF/TA)

Rezerwowe: Gondela Nikola (I TŻ), Jaskółka Otylia (I TF/TA), Olejarska Patrycja (I TF/TA), Ramut Oliwia (I TŻ), Szuber Wiktoria (I TF/TA).
Opiekunem drużyny dziewcząt był pan Krzysztof Gierlasiński.
Właściwe funkcjonowanie biura zawodów w dużej mierze zawdzięczyliśmy uczennicom, które zawsze rzetelnie wykonują powierzone zadania.

Biuro zawodów obsługiwały:
1. Kasprzyk Katarzyna (II TF/TA)
2. Kocur Ewelina (II TF/TA)
3. Krzywda Paula (II TŻ/TTŻ)
4. Kubit Zofia (II TŻ/TTŻ)
5. Majcher Magdalena (II TŻ/TTŻ)

Współzawodnictwo odbyło się w sportowej atmosferze, z zachowaniem zasad właściwej rywalizacji i ducha fair play.