Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców

W dniu 19.04.2011 odbyła się Licealida w Piłce Nożnej Chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Damian Ludwa (IKS), Adrian Sęp (IKS), Patryk Barankiewicz (IKS), Piotr Borkowski (IIITG), Grzegorz Soliński (IIITKF), Grzegorz Staroń (IW), Damian Łukaszewski (IW), Artur Gonet (IIW), Mateusz Niemczyk (IICF), Paweł Trybus (IICF), Dariusz Pasterkiewicz (IKS). Opiekunem uczniów był mgr Hubert Wilk.WYNIKI

  • ZSP NR 2 - KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ( 9:0 )
  • ZSP NR 4 - ZSP NR 2 ( 1:2 )
  • ZSP NR 2 - ZSP NR 5 ( 2:10 )
  • ZSP NR 2 - I LO ( 0:4 )