Licealiada – piłka nożna dziewcząt

licealiada 05 201930 maja 2019 r. odbyła się Licealiada w piłce nożnej dziewcząt. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wych. fiz. ZSP Nr 2 w Krośnie: p. Krzysztof Gierlasiński, p. Artur Panaś i p. Wiesław Wójcik.

Do rywalizacji, która odbywała się pod tzw. „balonem” przy „Naftówce” przystąpiło 5 drużyn: ZSP Nr 4, MZS Nr 5, ZSP Nr 1, II LO i ZSP Nr 2 – gospodarz zawodów.

Zawodniczki „Szpetnara” osiągnęły rezultaty:
„Szpetnar” - „Budowlanka” 4 : 0 (Gabriela Dubis – 2 bramki, Gabriela Patlewicz – 1 bramka, Wiktoria Kubal – 1 bramka)
„Szpetnar” - „Naftówka” 1 : 6 (Wiktoria Kubal – 1 bramka)
Mecz o III miejsce:
„Szpetnar - „Szczepanik” 1 : 4 (Gabriela Patlewicz – 1 bramka)
Końcowa klasyfikacja Licealiady w piłce nożnej dziewcząt:

I miejsce ZSP Nr 4
II miejsce II LO
III miejsce ZSP Nr 1
IV miejsce ZSP Nr 2
V miejsce MZS Nr 5

Reprezentacja ZSP Nr 2 w Krośnie: Gabriela Dubis (I K/W), Karolina Dubis (I K/W), Daria Kubal (I K/W), Wiktoria Kubal (I K/W), Gabriela Patlewicz (I TF/TA), Paula Krzywda (I TTŻ), Natalia Zubel (I F), Weronika Pernal ( II K/W), Adrianna Mateja (IV TF), Monika Piróg (IV TF). Opiekunem drużyny był p. Artur Panaś.