Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

Występ Admiratio w Szkole Podstawowej Nr 1 w Krośnie

Po udanym debiucie nowi członkowie zespołu, po raz drugi w ciągu tygodnia, stanęli przed publicznością. Tym razem wystąpili dla dzieci z klas I – VI ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Krośnie, a było to w dniu 11 kwietnia 2011r. Zespół „Admiratio” przedstawił montaż słowno – muzyczny „W Ojczyźnie serce me zostało…” poświęcony Papieżowi Janowi Pawłowi II z okazji zbliżającej się uroczystości beatyfikacyjnej naszego rodaka w dniu 1 maja br. Występ odbył się w ramach promocji szkoły w środowisku lokalnym. Zgromadzone dzieci wraz z nauczycielami w auli szkolnej, z dużym zainteresowaniem wysłuchali przygotowany przez zespół program, nagradzając go kilkakrotnie gromkimi brawami. Dla zespołu było to duże przeżycie, które na długo zapadnie w ich pamięci, będzie też motywacją do dalszej pracy w zespole.