Rok Szkolny 2010/2011

Rok Szkolny 2010/2011

Wewnątrzszkolny konkurs o zasadach BHP

W dniu 21 marca 2011 roku odbył się w naszej szkole wewnątrzszkolny konkurs o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy. Jego nadrzędnym celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu ogólnych przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad BHP. Do rywalizacji stanęło 4 uczniów: z klasy III F ZSZ (fryzjer): Żołnierczyk Dorota, Goleń Justyna, Zając Kinga oraz z klasy III W ZSZ (piekarz): Galant Tomasz. Startujący zawodnicy musieli rozwiązać pisemny test z zakresu: prawa pracy, technicznego bezpieczeństwa pracy, ergonomii, psychologii pracy, ppoż oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. W ostatecznej klasyfikacji: I miejsce zajął Galant Tomasz. Cała czwórka będzie reprezentować naszą szkołę w XI Centralnym Konkursie Wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych, który odbędzie się 6 kwietnia Rzeszowie. Uczniów do konkursu przygotowywała mgr Małgorzata Kędzior.