Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

Występ Admiratio w Gimnazjum Nr 1 w Krośnie

6 kwietnia 2011r. m.in. w ramach promocji szkoły, zespół „Admiratio” wystąpił  dla młodzieży Gimnazjum Nr 1 w Krośnie, odbywającej Szkolne Rekolekcje Wielkopostne. Tym razem zespół przedstawił montaż słowno – muzyczny „W Ojczyźnie serce me zostało…” poświęcony Papieżowi Janowi Pawłowi II z okazji zbliżającej się uroczystości beatyfikacyjnej naszego rodaka w dniu 1 maja br. Młodzież gimnazjalna wraz z nauczycielami, z zainteresowaniem wysłuchała przygotowany przez zespół program.

Po raz pierwszy z zespołem wystąpili nowi jego członkowie – Wioletta Głód, Klaudia Kobak, Jolanta Starowiejska i Agnieszka Kania (wszystkie z kl. I TF). Był to ich udany debiut, który na pewno zapadnie im na długo w pamięci. Drugi występ zaliczyli Monika Wierdak (kl. I TG) i Sławomir Wilk (kl. I TK/F). A wszystko działo się pod opieką starszych koleżanek z zespołu Marty Stadler (kl. IV TF) i Justyny Chudy (kl. IV TH) oraz P. Wojciecha Bazana.