Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

II Podkarpackie Mistrzostwa Upięć Adeptów Fryzjerstwa

25 marca 2011 roku w Galerii Miejskiej Zespołu Szkół Plastycznych odbyły się II Podkarpackie Mistrzostwa Upięć Adeptów Fryzjerstwa. Do rywalizacji przystąpiło 39 młodych fryzjerów z Jasła, Tarnobrzega, Krosna, Mielca, Kolbuszowej, Rzeszowa, Sanoka, Radomyśla Wielkiego i Trzciany. W turnieju wzięli również udział przedstawiciele Republiki Słowackiej. Tematem tegorocznej edycji była "Fryzura przyszłości”. Zadaniem uczestników było opracowanie hasła przewodniego fryzury zgodnie z interpretacją tematu oraz wykonanie fryzury na główce treningowej w czasie 60 minut. Komisja konkursowa przyznawała ocenę za technikę, kreatywność wykonania fryzury, a także makijaż, ubiór i hasło przewodnie. Zaskakujące efekty końcowe i zdecydowanie wysoki poziom przygotowania uczestników oraz zachwyt publiczności utrudniał ocenę, ale ostatecznie laur zwycięstwa w turnieju przypadł reprezentantce ZSP nr 2 w Krośnie Kindze Zając.