Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

Występ Admiratio w Turaszówce

W dniu 24 marca 2011r. zespół „Admiratio” wystąpił w parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turaszówce dla młodzieży z ZSP Nr 5 odbywającej swoje Rekolekcje Wielkopostne. Nasz zespół został zaproszony przez Dyrekcję tamtejszej szkoły i nauczycieli religii. Występ „Admiratio” z programem „Watoto wa Africa – Dzieci Afryki” odbył się w ramach Projektu Misyjnego i miał na celu przybliżenie tematyki misyjnej wśród młodzieży. Nasz występ został przyjęty przez młodzież niezwykle ciepło, czego dowodem były gorące brawa w trakcie programu, jak również po jego zakończeniu. Dla naszego zespołu udział w tych rekolekcjach był wielkim przeżyciem duchowym i dużym wyróżnieniem. Poza tym mogliśmy po raz kolejny promować naszą szkołę poza terenem naszego miasta oraz zaprezentować się szerszej publiczności. Zespół Admiratio wystąpił w składzie: Agnieszka Bobusia, Diana Patla, Justyna Michna, Joanna Mazurek, Karolina Ekiert, Kinga Śnieżek, Katarzyna Prajsnar, Sabina Gonet, Małgorzata Wojnowska, Martyna Frankiewicz (wszystkie z kl. III TF),  Justyna Chudy (kl. IV TH), Marta Stadler (kl. IV TF), Monika Wierdak z kl. I TG, Sławomir Wilk z kl. I TK/F oraz opiekun zespołu mgr Wojciech Bazan.