Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

Konkurs Fotografii Przyrodniczej Magurskiego Parku Narodowego(Edycja VI "W lesie i o lesie")

Dnia 18 stycznia 2011 r. w Ośrodku Edukacyjnym wraz z Muzeum MPN w Krempnej zebrała    się komisja konkursowa oceniająca prace nadesłane na Konkurs Fotografii Przyrodniczej Edycja V „W lesie i o lesie”. Komisja oceniła 138 zdjęć wykonanych przez 77 uczniów z 20 szkół podzielonych na dwie kategorie wiekowe: kategoria I – szkoły gimnazjalne (89 prac), kategoria II – szkoły ponadgimnazjalne (49 prac).
Komisja Konkursowa przyznała uczennicy naszej szkoły Kindze Śnieżek II miejsce za wykonanie zdjęcia pt.” Mglisty Poranek”.


Natomiast prace Agaty Jarosz zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.

Dnia 25 lutego 2011r. uczennice wraz z opiekunem konkursu panią Wiolettą Lenik uczestniczyły w uroczystym ogłoszeniu wyników konkursu, który odbył się w Ośrodku Edukacyjnym w Muzeum MPN w Krempnej. Po rozdaniu nagród połączonego z otwarciem wystawy pokonkursowej uczennice miały możliwość zwiedzenia wystaw prezentowanych przez Magurski Park Narodowy m.in. multimedialny spektakl przyrodniczy pt. „Cztery pory roku”, wystawę pni drzew oraz poroży jeleni i saren. Następnie odbyło się spotkanie z panem Damianem Nowakiem – ornitologiem, fotografem, podróżnikiem, który opowiadał o swojej wyprawie do Mongolii.