Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

Studniówka

Dnia 15 stycznia 2011 roku w Domu Ludowym w Głowience odbył się Bal Studniówkowy klas maturalnych – IV TH z wychowawcą mgr inż. Agatą Betlej, IV TK z wychowawcą mgr Wiolettą Lenik oraz klasy IV TF z wychowawcą mgr Agatą Majką. By,  tradycji   stało  się  zadość   bal  rozpoczęto   dostojnym,   staropolskim   tańcem-polonezem.    W    jego    podniosłą    atmosferę wprowadzili uczniowie   w  programie  słowno  -   tanecznym  przygotowanym  pod  okiem  mgr  Krzysztofa   Gierlasińskiego   przez   tegorocznych   maturzystów    oraz   wspomagających   ich uczniów  klas: II K/S,  IITG oraz III TK/F.  A także  jak  nakazuje  zwyczaj  uczniowie  zaprosili  nauczycieli oraz swoje osoby towarzyszące do Poloneza  ogólnego  przygotowanego  przez  mgr Iwonę  Zajchowską.  Wśród  zaproszonych  gości  znaleźli  się   przedstawiciele   Dyrekcji   Szkoły, Nauczyciele oraz Rodzice. Huczna  zabawa  trwała  do  białego  rana  –  były  podziękowania  dla Dyrekcji,  Wychowawców  i  Nauczycieli,  wspólne   tany”  i  smaczne  jedzenie.  Pozostały   miłe wspomnienia i zbliżająca się matura.