Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

XXXIII Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego

W dniu 6 lutego 2011 roku w Domu Kultury „Mors” w Dębicy odbył się XXXIII Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego. Został on zorganizowany przez Rzeszowską Izbę Rzemieślniczą, a skierowany do uczniów posiadających aktualną umowę o pracę w celu nauki zawodu i odbywających naukę w salonach zrzeszonych w cechach. Do udziału w konkursie zgłosiło się 64 młodych adeptów grzebienia. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie reprezentowało 6 uczennic w czterech kategoriach konkursowych: fale wyciskane na mokro, koki, fryzura dzienna kreatywna, fryzura wieczorowa. Uczennica klasy drugiej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie fryzjer Agata Kaczkowska zajęła I miejsce w kategorii fryzura dzienna kreatywna oraz fryzura wieczorowa. Swoje umiejętności praktyczne doskonali pod okiem mistrzyni w zawodzie fryzjer Pani Stanisławy Samborskiej. Agata Kaczkowska będzie reprezentowała województwo podkarpackie na Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim w Poznaniu, który odbędzie się w kwietniu.