Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

Wyjazd Do Tokaju

W dniu 2 października 2010 r. odbyła się wycieczka delegacji ZSP Nr 2 do Tokaju w ramach wymiany z zaprzyjaźnioną szkołą z Węgier. W skład grupy weszli przedstawiciele Dyrekcji: Pani dyrektor Sławomira Leśniak, Grażyna Litwin, Barbara Kozdraś, nauczyciele: Magdalena Dubiel-Raś i Łukasz Juszczęć oraz uczniowie: Paweł Kozubal (II W) i Tomasz Galant (III W). Paweł reprezentował Szkołę w odbywających się w Tokaju zawodach Strong Boy – jako debiutant wykazał się dużą sprawnością we wszystkich konkurencjach, zajmując V miejsce. Dla Tomasza Galanta wyjazd był nagrodą za wzorową postawę ucznia i reprezentowanie szkoły w licznych konkursach. Uczniowie oraz delegacja nauczycieli zostali przyjęci przez Węgrów bardzo serdecznie, a po skończonych zawodach mieli okazję oglądać niezwykle barwne i ciekawe prezentacje okolicznych winnic, w ramach lokalnie obchodzonego Święta Wina.