Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

XI Sztafetowy Bieg Przełajowy

Pamięć naszego patrona księdza Stanisława Szpetnara uczcili nauczyciele wychowania fizycznego organizując zawody sportowe.


XI Sztafetowy Bieg Przełajowy Im. Ks. Stanisława Szpetnara zgromadził na starcie biegaczy z Krosna i okolic. W zawodach wzięli udział uczniowie krośnieńskich szkół ponadgimnazjalnych: I LO, II LO, ZSP Nr 1, ZSP Nr 2 oraz gimnazjów: z Lubatowej, Zręcina oraz Gimnazjum Nr 4 z Krosna. Koordynatorem zawodów był mgr Krzysztof Gierasiński Po laur zwycięstwa sięgnęli uczniowie z: Gimnazjum w Lubatowej oraz I LO w Krośnie. Reprezentacja naszej szkoły, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, zajęła II miejsce. Najlepszą naszą zawodniczką została Edyta Kozik z klasy IV TK.