Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

Powiatowe Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych Miasta Krosna

6 października na lotnisku Aeroklubu Krośnieńskiego odbyła się Licealiada - Powiatowe Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych Miasta Krosna. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie. W zawodach wzięło udział 9 krośnieńskich szkół: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6, I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego oraz Katolickie Liceum Ogólnokształcące.

W kategorii dziewcząt nasza szkołę reprezentowały: Harsze Karolina (IIITKF), Krupej Angelika (ITG), Cieśla Gabriela (ITG), Woźniak Kamila (IF), Najbar Sabina (IITFa), Sochacka Monika (IF), poza konkurencją: Farbaniec Małgorzata (ITG) i Preisner Sylwia (IKS). W tej kategorii najlepszą naszą zawodniczką była Harsze Karolina, która uplasowała się na III miejscu

W kategorii chłopców nasza szkołę reprezentowali: Niemczyk Mateusz (II CF), Sęp Adrian (IKS), Barankiewicz Patryk (IKS), Łukaszewski Damian (IW), Rutka Maciej (III TG), Święcański Tobiasz (IIITG), poza konkurencją: Przybyła Grzegorz (IKS). W kategorii chłopców najlepszym okazał się Niemczyk Mateusz, który zajął X miejsce.

Klasyfikacja końcowa:

DZIEWCZĘTA

  • I miejsce I LO - Kozioł Weronika

  • II miejsce ZSP nr 5 - Miłoś Sylwia

  • III miejsce ZSP nr 2 - Harsze Karolina

CHŁOPCY

  • I miejsce ZSP nr 5 - Rygiel Jakub

  • II miejsce ZSP nr 6 - Rachwalski Damian

  • III miejsce ZSP nr 1 - Bożek Maciej