Rok Szkolny 2010/2011
Covid-19
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

Sprzątanie Świata 2010

Polska już po raz siedemnasty włączyła się w ogólnoświatową akcję „Sprzątanie Świata”. Koordynatorem krajowym kampanii jest Fundacja Nasza Ziemia, zaś jej lokalnymi organizatorami są tysiące szkół, samorządów i lokalnych organizacji społecznych. Hasło tegorocznej edycji brzmiało: „Chrońmy bioróżnorodność – segregujmy odpady”. Również uczniowie naszej szkoły wsparli to ekologiczne przedsięwzięcie. Organizatorem szkolnej akcji był Pan Piotr Szuryn. 24 września uczniowie klas: IF, IW, ITG, IIF i IVTF wraz z opiekunami: Panią Agnieszką Wajs, Panią Magdaleną Czelną oraz Panami: Piotrem Szurynem i Grzegorzem Jamrogą wyruszyli porządkować tereny w pobliżu szkoły.