Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

Akcja Misyjna...

Tym razem do Akcji przyłączyli się uczniowie z kl. I TŻ: Weronika Gierlach, Justyna Raś, Kamila Płoszaj, Anna Karpiesz, Klaudia Zbylut, Natalia Tłuściak, Natalia Szymbara, Klaudia Paluch, Marta Szewczyk, Paulina Doniek pod opieką nauczyciela P. Elżbiety Matusz oraz uczniowie z klasy III TŻ: Magdalena Skubisz, Katarzyna Czaja, Klaudia Kowalczyk, Kinga Gajda, Bartłomiej Bielawa, Mateusz Buczek pod opieką nauczyciela P. Anny Kustroń. Wszyscy przygotowali pyszne ciastka, dobrą mrożoną kawę, szaszłyki owocowe w czekoladzie oraz kolorową galaretkę z czekoladą  i bitą śmietaną. Akcja, która prowadzona jest we współpracy z Siostrami Klaweriankami, miała na celu zebranie środków, na prowadzenie przedszkola „SANTIAGO” dla dzieci z Wysp Zielonego Przylądka. Dziękujemy Wszystkim, którzy wspomogli to dzieło misyjne.

Opracował: P. Wojciech Bazan