Rok Szkolny 2014/2015

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/Ponadregionalny_Konkurs_Wiedzy_i_Umiejętności_Fryzjerskich oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Rok Szkolny 2014/2015

Ponadregionalny Konkurs Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich

retroDnia 14.04.2015 r. w miejscowości Trzciana odbył się Konkurs "Wiedzy i umiejętności fryzjerskich" pod hasłem: „Oh, to Retro”.

Konkurs był organizowany pod patronatem Starosty Rzeszowskiego dla młodzieży uczącej się w zawodzie Technik usług fryzjerskich. Celem Ponadregionalnego Konkursu "Wiedzy i umiejętności fryzjerskich" było m.in. rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań fryzjerstwem. Do konkursu przystąpili uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z województw: podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego. Naszą szkołę reprezentowała uczennica Patrycja Skowron z kl. III TF wraz z opiekunem P. Celiną Lulą. Patrycja Skowron uzyskała dyplom 'Wiedzy i umiejętności fryzjerskich" pod hasłem: "Oh, to retro" za udział w konkursie.

Opracowała: P. Celina Lula

{gallery}AKTUALNOSCI/Ponadregionalny_Konkurs_Wiedzy_i_Umiejętności_Fryzjerskich{/gallery}