Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

I etap konkursu przyrodniczego „Ochrona przyrody w Podkarpackich lasach”, organizowany przez Naszą szkołę rozstrzygnięty!

Decyzją Komisji konkursowej oceniającej nadesłane przez uczniów prace, do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 5 Zespołów z następujących szkół:

1. ZSP nr 4 – Zespół pod opieką Pani Barbary Szarłowicz, w osobach: Dominik Kłodowski, Mateusz Burzyński, Patryk Szurlej
2. ZSP nr 5 - Zespół pod opieką Pani Anny Jurczak, w osobach: Zywar Dominika, Rymarz Anita, Bień Patrycja
3. ZSP nr 4 – Zespół pod opieką Pani Barbary Szarłowicz, w osobach: Marlena Fedak, Patrycja Szajna, Adrian Bożek
4. ZSP nr 5 - Zespół pod opieką Pani Anny Jurczak, w osobach Remigiusz Najbar, Bartłomiej Bieńko, Olga Iwanienko
5. ZSP nr 2 – Zespół pod opieką Pani Magdaleny Misiorowskiej, w osobach: Marzena Bachta, Regina Bachta, Marlena Drozdalska.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a zakwalifikowanym Zespołom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do drugiego etapu!!!

Komisja konkursowa