Rok Szkolny 2014/2015

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/kuchnia_afrykańska oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Rok Szkolny 2014/2015

Uczniowie ZSP Nr 2 w Krośnie gotują fufu

Uczennice I C/K Ziemiańska Kamila i Wierdak Daria oraz uczennice I TŻ Raś Justyna, Karpiesz Anna wraz z p. Haliną Szpiłyk przygotowały wraz z Jean-Chrysostome Sanza Mulangu - wolontariuszem misyjnym...

który pracuje przy Salezjańskim Ośrodku Misyjnym w Warszawie potrawy charakterystyczne dla kuchni środkowoafrykańskiej, bazując na typowych produktach i przyprawach z tamtego regionu.

Przepisy potraw znajdziecie w kąciku kulinarnym.

{gallery width=50, height=50}/AKTUALNOSCI/kuchnia_afrykańska{/gallery}