Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

„Chrust - zapusty" … Świąteczne kolędowanie

Styczeń to miesiąc kolędowania. Zgodnie z obietnicą daną mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w dniu 29 stycznia młodzież naszej szkoły przygotowała niespodziankę.

Uczniowie działający w SU i SKW przygotowali współczesne jasełka, kolędy oraz poczęstunek. Dla zebranych w zimowym ogrodzie mieszkańców była to wspaniała okazja do wspólnego spędzenia czasu w świątecznej, radosnej, miłej atmosferze. Po obejrzeniu przedstawienia, które wywołało na twarzach oglądających uśmiech, uczestnicy zostali zaproszeni do kolędowania. W przerwach uczniowie częstowali gości przygotowanymi wcześniej karnawałowymi różami i faworkami. Czas przeznaczony na degustację wypełniały żywe rozmowy mieszkańców z uczniami pełne wzajemnego zainteresowania i życzliwości. Wdzięczni za odwiedziny seniorzy wyrazili swoja nadzieję na kolejne spotkanie. Uczniowie obiecali zagościć jeszcze raz z kolejną, miłą niespodzianką.
W spotkaniu wzięli udział uczniowie z kl. II TŻ: Kinga Baran, Krystyna Jaworska, Joanna Jurasz, Aleksandra Kaczor, Justyna Malig, Dominika Nehir, Katarzyna Pękalska, Anna Prach, Justyna Stachyrak, Karolina Zadrożna; z kl. I F/W: , Patrycja Janik, Karolina Liput, Katarzyna Prugar, Aleksandra Lorenc, z kl. II K/W: Monika Radwańska, Mateusz, Karnasiewicz, Maciej Żółkiewicz, z kl. ITŻ : Elżbieta Polakowska, Weronika Korfanty, Natalia Zajchowska oraz opiekunowie: Halina Szpiłyk, Grażyna Litwin, Piotr Szuryn, Małgorzata Płatek, Agnieszka Gonet.