Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

Spotkanie Wigilijne

W dniu 17 grudnia 2014 r .w stołówce Krośnieńskich Hut Szkła w Krośnie odbyło się "Spotkanie Wigilijne" nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi naszej szkoły, na które zostali zaproszeni również przedstawiciele władz Miasta Krosna,  sponsorzy, przedstawiciele Rady Rodziców, a także emerytowani nauczyciele.

Wśród przybyłych Gości byli m.in.: Prezydent Miasta Krosna P. Piotr Przytocki, P. Stanisław Słyś, Dyrektor Handlowy Sieci Sklepów "S" P. Wiesław Mezglewski. Spotkanie rozpoczęło się świąteczną piosenką wykonaną przez solistkę Zespołu Admiratio, po której Dyrektor Szkoły P. Ewa Starowiejska powitała wszystkich przybyłych. Następnie głos zabrał Prezydent Miasta Krosna P. Piotr Przytocki, który złożył obecnym serdeczne życzeńia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2015 Roku. Dzieląc się opłatkiem zebrani złożyli sobie nawzajem życzenia, po których Zespół Admiratio prowadzony przez P. Wojciecha Bazana przedstawił program słowno - muzyczny pt. "W dzień Wigilii...". Po programie i wspólnej modlitwie wszyscy przystąpili do Wieczerzy Wigilijnej. Spotkanie upłynęło w miłej i świątecznej atmosferze.

Opracował: Wojciech Bazan