Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

Próbny egzamin zawodowy w klasie IV TG

W miesiącu grudniu i styczniu uczniowie klasy IV kształcący się w zawodzie technik organizacji usług gastronomicznych przystąpili do próbnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Egzamin składał się z dwóch części:

1. teoretycznej- obejmującej test składający się z 50 pytań obejmujących zakres przedmiotów takich jak: obsługa konsumenta, technologia gastronomiczna
2. praktycznej, w której uczniowie mieli zaplanować i przygotować przyjęcie urodzinowe dla 60 osób zgodnie z instrukcją i uwzględniając sugestie zleceniodawcy.

Egzamin przebiegał zgodnie z procedurami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Za jego przygotowanie i przeprowadzenie odpowiedzialne były panie: Alicja Kus i Agnieszka Gonet. Uczniom życzymy sukcesów.