Rok Szkolny 2013/2014

Rok Szkolny 2013/2014

"Cyfrowa wieża” – czyli co wiesz o zagrożeniach czyhających w sieci.

W dniach od 05.02.2014 r. do 14.02.2014 r.  realizowany był w naszej szkole program profilaktyczny pt. „Cyfrowa wieża”. Program został zrealizowany dzięki współpracy z Miejską Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną w Krośnie a prelegentem był  jej pracownik pan Sławomir Pietraszewski.

Głównymi założeniami i celami programu było uświadomienie uczniom zagrożeń związanych z poruszaniem się w sieci. Podczas trwania zajęć omówione zostały zarówno aspekty prawne, społeczne, jak i emocjonalne związane z poruszaniem się w Internecie.

W programie wzięli udział uczniowie z następujących klas: I TF/TC, I TŻ, II TF, II TŻ, III TF, III TG i III F.